MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE - koncert

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Marka Piekarczyka. Koncert odbędzie się 29 października  o godzinie 19:00.

Marek Piekarczyk  - wokalista, autor tekstów, kompozytor. Śpiewa od 1969 r., karierę zaczynał w zespołach: Biała 21., Sektor A. W 1981r. Został wokalistą grupy TSA i zespół zaczął zyskiwać coraz większy rozgłos. Marek Piekarczyk bierze udział w wielu projektach artystycznych, w ramach których nagrywa i koncertuje. Od lutego 2013. roku, występował w kilku edycjach w programie TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów.
W 2013 roku Marek Piekarczyk odebrał również „Telekamerę 2013” dla „VOP” jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość telewizyjna 2013.”

Podczas koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” towarzyszą artyście Tadeusz Apryjas i Jacek Borowiecki. W programie znajdą się ballady rockowe ale również piosenki zespołu Skaldowie, Czerwone Gitary i innych wykonawców.

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży, oraz 45 zł w dniu koncertu dostępne są w GOK „Sokół”, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.