Kino w Koziegłowach

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają na seanse filmowe. Odbędą się one 12 września w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

godzina 16:00
Gang Wiewióra 2 reż. Carl Brunker, animacja, Kana/USA/ Korea Południowa 2017, 86 min, premiera 18 sierpnia 2017
W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

godzina 17:45
Tulipanowa gorączka reż. Justin Chadwick, Wielka Brytania/USA 2017, 107 min, premiera 8 września 2017
XVII wiek, Amsterdam. Artysta Jan Van Loos (Dane DeHaan) dostaje zlecenie namalowania portretu młodej mężatki Sophie (Alicia Vikander). W czasie pracy między mężczyzną i kobietą rodzi się uczucie. Chcąc zbudować wspólną przyszłość, decydują się skorzystać z panującej gorączki tulipanowej i zainwestować w ryzykowny rynek kwiatowy. W obsadzie między innymi Alici Vikander, Judi Dench, Christoph Waltz

godzina 19:45
Na układy nie ma rady reż. Krzysztof Rurka, Polska 2017, premiera 8 września 2017
Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…


Bilety w cenie 18,00 zł normalny oraz 16,00 zł ulgowy można kupować na portalu zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/) i biletyna.pl oraz w GOK Sokół i CKiR w Koziegłowach (dostępne od 10 sierpnia). Istnieje możliwość zamawiania biletów grupowych dla grup zorganizowanych.