Cashflow, koncert

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 20 lipca na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na energetyczny koncert zespołu Cashflow. Charyzmatyczny wokal, wirtuozerskie solówki gitarowe oraz energetyczna sekcja rytmiczna sprawią, że długo nie zapomnimy tego koncertu.

Zespół Cashflow tworzą zawodowi muzycy oraz miłośnicy rock and rolla i muzyki country. Uczestnicy programu Must be the Music, Laureaci III miejsca na Country Music Award 2013 w Pullman City oraz II Miejsca w Przepustce do Mrągowa 2014. Zdobywcy tytułu Nowy Wykonawca Roku 2015 wg Plebiscytu Dyliżanse. Otrzymali również nagrodę od forum countrymusic.pl w kategorii Wykonanie Roku 2015. Koncertują intensywnie w Polsce i za granicą. Dzięki udziałowi w najważniejszych festiwalach tematycznych i uznaniu w środowisku muzycznym, zaliczają się obecnie do czołówki gatunku country/ rock and rollw Polsce.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Ring of Fire, Folsom Prison Blues, Jailhous Rock, Johnny B Goode, Blue Suede Shoes oraz Wake me up, a także utwory autorskie.

Bilety w cenie 5 zł dostępne w GOK Sokół w Czerwonaku oraz CKiR w Koziegłowach Serdecznie zapraszamy!